איך לרדת במשקל בקלות?

כמה, איך וגם קצת למה

איך לרדת במשקל בקלות? – זאת הרי שאלת מיליון הדולר של רבים כל כך מאיתנו. בעידן הנוכחי כולם רוצים להיות רזים וחטובים ולהיראות צעירים ומטופחים לנצח. אבל כמו למצב עצמו כך גם לשאלה איך לרדת במשקל בקלות אין תשובה פשוטה או פתרונות קסם. הדרך לעשות זאת ולראות תוצאות יפות, שיזכו אתכם במחמאות, ישמחו אתכם מול המראה ויישארו לאורך זמן היא לשלב הקפדה על תזונה נכונה (לאו דווקא דיאטת הרזייה) עם פעילות גופנית תדירה ואיכותית, שמומלץ במיוחד לעשותה בחדר כושר עם קבוצת מתאמנים עם מדריך או בלוויו של מאמן כושר אישי.

דרכים לירידה במשקל

BMI – כמה אתם צריכים לרזות?

אז לפני שאתם מתחילים לתהות איך לרדת במשקל בקלות, מוטב קודם כל לברר האם אתם בכלל צריכים ירידה במשקלכם? על-מנת להחליט כמה קילוגרמים עליכם להוריד כדי להגיע למשקל גוף אידאלי ולדעת במדויק אם הנכם סובלים מעודף משקל שהוא קל, בינוני או אולי רציני, כדאי לערוך היכרות עם מדד ה-BMI שבודק את מאסת הגוף של האדם. את מדד ה-BMI שלכם מגלים על ידי החישוב – משקל חלקי סכום הגובה בריבוע. מדד ה-BMI מספק למעשה ערך משוכלל של משקל מול גובה, שהוא המדד המדויק ביותר להתרשמות ממצב משקלכם. BMI המעיד שמשקל גופכם תקין ינוע בין 18.5-24.9. רק מ-BMI 25 נחשב הגוף לבעל עודף משקל בכלל.

 

איך לרדת במשקל בקלות – כדי להשפיע חייבים להזיע

מי שמתקשה לרדת במשקל ונתקע בירידה על אף דיאטות ומאמצים בשמירה על תזונתו סביר להניח שאינו עושה מספיק פעילות גופנית. בעלי עודף משקל מתקשים לרוב לרדת רק בעזרת עריכת שינוי תזונתי ועליהם לעסוק גם בפעילות גופנית ספורטיבית יזומה, כדי שהדיאטה שלהם תישא פרי ותביא לירידה במשקל ושמירתו של המשקל התקין לאורך זמן רב.

אופני כושר

הפעילות הספורטיבית האפקטיבית ביותר לצורך ירידה במשקל היא מה שנקרא פעילות אירובית – כמו רכיבה על אופניים, הליכה וריצה, למשל – שמתקיימת לפחות חמש פעמים בשבוע ובמשך כחצי שעה או שעה בכל אימון. משום שלא כולנו בנויים לעסוק בפעילות ספורטיבית בפרהסיה ושחלקנו זקוקים מאוד למסגרת מחייבת ורצינית, מומלץ ביותר למי שמחויב באמת ורוצה לגלות איך לרדת במשקל בקלות, לעשות לו מנוי לחדר כושר.

 

בחדר כושר תוכלו להתנסות בעבודה מאומצת, אך בתנאים נוחים (מיזוג, מוזיקה, טלוויזיה עוד) על מספר מכשירים שאיתם עובדים מהקל לקשה באופן מתון (כדאי במיוחד לעשות זאת עם מאמן כושר אישי). העבודה הזו, הושקעת והרצינית, תפתח במקביל את כושרכם, את הסבולת לב-ריאה שלכם, כמו גם תסייע לכם לטפח ולהגדיל את השרירים בגופכם.

 

לאחר הפעילות הקבועה והמחויבת בחדר הכושר תגלו בוודאות איך לרדת במשקל בקלות וגם להרוויח כושר גופני ובריאות טובה.

 

רוצים גם אתם לרדת במשקל בקלות? הירשמו עוד היום לאחד מחדרי הכושר של ספורטר. לפרטים נוספים היכנסו לכאן