אימון זומבה

אימון זומבה – שריפת קלוריות מהירה ומהנה. למעשה, וכדי לדייק, אימון זומבה שורף בין 500 ל-800 קלוריות בממוצע, בשעת זומבה, וזה נתון שחובה להודות שהוא פשוט מלהיב בעבור כל מי שגם מחבב פעילות ספורטיבית וגם מעוניין להוריד באמצעותה במשקל.

 

חוג זומבה ספורטרכל חובבי הספורט, הפעילות הגופנית והמאמץ לצורך בריאות, כושר ותחזוקת הגוף מבינים כבר מזמן שהדרך הנכונה להתחייב לפעילות איכותית ואינטנסיבית היא לעשות מנוי למכון כושר. כשאתם רוכשים מנוי בחדר כושר אתם מוצאים עצמכם מחויבים, ראשית מכיון ששילמתם כסף, שנית בגלל שלחלקכם יש מאמן כושר אישי שמקפיד איתכם על הגעה למספר קבוע של אימונים בשבוע, ואינכם מעוניינים לאכזב אותו… ובנוסף יש רבים המוצאים בחדר הכושר קבוצת חברים שאיתם הם אוהבים להתאמן, לבלות ואף לשוחח על הנושא הקרוב לליבם – אימון כושר.

 

אם תנסו פעם לשוחח עם השותפים שלכם בחדר כושר על אימון זומבה – שריפת קלוריות מהירה, סביר להניח שתגלו שחלקם כבר עוסקים בזומבה, ואם לאו הרי שישמחו לעשות זאת בקבוצה יחד איתכם. כי מה יותר כיף מאשר לבלות יחד בחדר כושר באימון זומבה קצבי ומשמח שגם מסייע בהורדה ובשמירה על המשקל. זו הסיבה לכך ששיעורי זומבה הפכו לפופולריים במיוחד ביותר מ-110 ארצות בעולם, ומשמעות הדבר היא שמדי שבוע יותר מעשרה מליוני אנשים משתתפים בשיעור זומבה מהנים.

 

אימון זומבה – שריפת קלוריות מהירה

אז מה זאת בעצם הפעילות שנקראת אימון זומבה – שריפת קלוריות מהירה זה כבר ידוע לנו, אבל וודאי תופתעו לגלות שמדובר למעשה על פעילות מאתגרת ופחות קלה משחשבתם. אולי הטעו אתכם מראה האימון שמזכיר מאוד ריקוד, הפופולריות העולמית של הזומבה, המוזיקה הקצבית, ובכלל התנועות המצחיקות שמבצעים המתאמנים. אבל למעשה מדובר על פעילות אינטנסיבית ומוצלחת שתשדרג את שגרת האימונים המעט בנלית, וגם תספק הנאה למי שמחבבים פעילות קבוצתית בצוותא.

 

אימון הזומבה מתנהל על רקע מנגינות ומקצבים לטיניים – סלסה, מרנגה, סמבה, פלמנקו ועוד ועוד – שכל שעל משתתפיו לעשות הוא ללמוד צעדי ריקוד פשוטים. יחד מייצרים אלו אימון מהנה, כיפי ואנרגטי, השונה מאוד מיתר האימונים המקובלים בחדרי הכושר.

 

מהם יתרונות אימוני הזומבה?

אימון זומבהאימון הזומבה מאפשר ירידה במשקל ושמירה על משקל תקין. בנוסף מסייע האימון בחיטוב הגוף וזאת מכיון שבשיעורי הזומבה נכללת גם עבודת אגן ובטן, ידיים ורגליים וכמובן – פעילות אירובית המפתחת את סיבולת הלב-ריאה. הזומבה החביבה מפיגה מתחים ולחצים, מרוממת את מצב הרוח ומעניקה למתאמנים אנרגיות גבוהות וחיוביות לשעות רבות. בנוסף באמצעות אימון הזומבה תלמדו צעדי ריקוד פשוטים וכן ריקודים עצמאיים שאינם מחייבים בן או בת זוג לצידכם.

 

לסיום נזכיר אמנם באימון זומבה – שריפת קלוריות מהירה – אבל זו תלויה, כמובן, ברמת הכושר הגופני, הגיל והמשקל של המתאמן. גם רמת הניסיון מגדילה את האפקטיביות של האימון. בכל מקרה הזומבה עומדת להפתיע אתכם לטובה. ממש לטובה!

 

רוצים גם אתם לשרוף קלוריות במהירות?
בספורטר גבעתיים ובספורטר סירקין פתח תקווה ניתן להירשם לחוג זומבה.
השאירו פרטיכם כאן ונחזור אליכם עם כל המידע.