דיאטה וכושר

דיאטה וכושר הם צמד חמד שהולך יד ביד ומחזק זה את האחר, ורק הבנה מלאה של הדבר תייצר בעבורכם את המצב האידאלי – גוף בריא, מטופל ומטופח ונפש בריאה לצידו.

 

דיאטה וכושר – יחד זה הכי הכי

המאבק במשקל הוא מלחמה יומיומית קשה, זאת כולם יודעים. אנשים רבים שסובלים מעודף משקל ומנהלים נגד העלייה במשקל מאבקים ארוכי שנים מכירים את נהלי הדיאטה ויכולים לדקלם אותם גם מתוך שינה ובעיניים עצומות. עושי הדיאטות מבינים היטב את הכללים הנורמטיביים של הדיאטות – אכילה רק במהלך ארוחות קבועות ומסודרות, הפחתה עד העלמה מוחלטת של פחמימות וסוכרים, כמו גם של מאכלים מטוגנים וכאלה שאחוזי השומן בהם גבוה, וחלקם נוטים גם לנקוט בדרך שבה משולב צ'ופר קטן מדי יום או ארוחת פינוק בסופי השבוע. יש המתנסים בדיאטות מיוחדות וקיצוניות באופיין, כמו דיאטת אטקינס, פליאו, דיאטת אשכוליות ואחרות, ואין כל ספק שלעיתים אפשר בעקבות דיאטות כאסח, ואף לאחר דיאטה מתונה ונכונה, לרדת במשקל יפה ולזכות במחמאות ופרגונים. אם כך מדוע בכל זאת חשוב כל כך לחבר דיאטה וכושר יחד?

דיאטה לירידה במשקל

עובדים על הכושר – פחות קלוריות יומיות וסיבולת לב-ריאה טובה

הסיבה המרכזית לחיבור דיאטה וכושר היא אבדן מהיר של הישגי הדיאטות, שלאחריהן יש רבים שנוטים להעלות בחזרה את המשקל שהושל, ויותר. שמירה על כושר במה הדיאטה ולאחרי מבטיחות שמירה על ההישגים של הירידה במשקל, העצמתם וחיזוקם.

 

אל הדיאטות שלכם חשוב ממש לחבר ביקור קבוע בחדר כושר ורצוי לצוות אליהן גם עבודה עם מאמן כושר אישי – אחד שיתאימו לכם מחדר הכושר, שיהיה איש מקצוע מיומן ואחד השייך לצוות ויודע היטב את העבודה. בכדי לשלב דיאטה וכושר אפשר גם ללמוד ולעסוק במסגרת מכון כושר בתחומים ספציפיים של התעמלות ואימון הגוף, כמו TRX, זומבה, פילאטיס ואחרים.

אימון בחדר כושר ספורטר

שילוב דיאטה וכושר הוא למעשה מתכון מושלם שיאפשר לכם הן להוריד במשקל (באמצעות הדיאטה והשריפה המוגברת של הקלוריות בעת האימון הגופני) והן לפתח את גמישות השרירים בכל הגוף, לייצב את ההופעה כך שהירידה במשקל לא תשאיר אתכם רופסים, וגם – ולא פחות חשוב – להיות בריאים בהרבה ובעלי סיבולת לב-ריאה טובה שמשמעותה להיות בכושר.

 

לפרטים נוספים ולהרשמה לאחד ממועדוני הכושר של ספורטר, השאירו פרטים כאן ואחד מנציגנו יחזור אליכם.