עשו לכם טובה ועשו עיסוי

אם חשבתם שעיסוי הוא רק לשם הפינוק ונחשב למותרות מבחינת הכסף והזמן שאתם תקדישו לו, חישבו שוב. אין ספק שעיסוי הוא מפנק, אבל היום כאשר אורח החיים שלנו דוחק ומלחיץ, למסאז'ים יש חשיבות בהרגעת הגוף, הן מבחינה גופנית והן מבחינה נפשית. הזרמת הדם תוך כדי המסאז' תורמת רבות לחיזוק המערכת החיסונית. בכתבה הבאה נפרט למה עיסויים הם כבר לא רק פינוק.

עיסוי ספורטר סירקיןכמה אתם מכירים את הגוף שלכם?

תקופות בחיים גורמים לנו להתייחס לחוזק הגוף שלנו כאל מובן מאליו. בתקופות חולי או התבגרות עולה בנו המודעות לצורך של הגוף שלנו בתשומת לב ראויה. למסאז'ים השפעה על הגוף ממספר בחינות. הראשונה שבהן היא זרימת הדם המוגברת הגורמת להזרמת חמצן בגוף. השנייה היא מערכת הנשימה אשר מרוויחה משחרור המתחים תוך כדי העיסוי. השרירים והעצמות משתחררים על ידי מתיחות ולחיצות אשר משפיעות ישירות גם על מערכת העצבים וגורמות להפגת כאבי שריר שונים. העור, גם מרוויח ממריחת השמנים על ידי התחדשות תאי העור וזרימת הדם אליו מעניקה לו מראה של רעננות וחיוניות. מסאז'ים גורמים לשחרור הורמונים כגון סטרואידים טבעיים בגוף וגם הגברת הסרוטונין אשר מסייע בהתרוממות מצב הרוח והאנרגיה. מעבר לכל ההשפעות הגופניות האלה, הרוגע והשחרור שהעיסוי גורם לו, מפחית את המתחים מהיום יום ואנו מתוודעים לתחושות טובות יותר שעיסויים מחוללים.

סוגי עיסויים והשפעותיהם

בשל המודעות ההולכת וגוברת לחשיבות עיסויים לגופנו והשפעתם על החיוניות והבריאות שלנו, מתפתחים סוגים שונים של עיסויים כאשר לכל אחד יש השפעה שונה. החל משוודי ועד לאבנים חמות, כל טכניקה של מסאז' מביאה לתוצאות מסאז ספורטרחיוביות רק אם היא נעשית על פי מעסה מקצועי ומנוסה. עיסוי שוודי מטרתו להמריץ את זרימת הדם בגוף, עיסוי משולב – מתמקדת בעבודת שרירים מאומצת באמצעות המרפקים של המטפל מסאז' רפואי , בדר"כ מגיע עם המלצת הרופא להתמקד באזור בעייתי בגוף לריפוי כאבים מתמשכים. סוג הטיפול נעשה על בסיס ידע מהרפואה המערבית , בעיקר בתחום האורתופדיה. השימוש באבנים חמות לתחומי המסאז'ים, מקורו בשבטים אינדיאנים אשר עשו שימוש באבנים לצרכי ריפוי.

לסיכום, לעיסוי תפקיד חשוב בהרגעת גוף ונפש. כיום יש מכוני ספא רבים אשר מציעים מגוון עיסויים במתכונות שונות באמצעות מטפלים מקצועיים. אם בחרתם ללכת לקבל עיסוי, חשוב שתבדקו את ההסמכות שיש לאותם מטפלים שיעניקו לכם את העיסוי. לחיצות חזקות או מתיחות בנקודות ספציפיות בגוף עשויים להביא לנזק יותר מאשר תועלת. פנו עוד היום אל מרכז האסתטיקה והיופי של ספורטר, וקבעו תור לקבלת עיסוי שיסייע לכם להרגיש טוב יותר.

לפרטים חייגו: 03-9568555