בואו להכיר את ה EMS

אימון EMS -
כשטכנולוגיה וכושר משתלבים

נגמרו התירוצים

אימון אישי ב20 דקות שמטריף את אירופה

חוזרים מאוחר מהעבודה,  מנצלים את הזמן שנשאר למשפחה וחברים ולעצמכם לא נשארה דקה פנויה? אנחנו פה בשבילכם. בעזרת אימון אישי טכנולוגי וממוקד של 20 דקות בלבד המשלב את טכנולוגיית הEMS המתקדמת בעולם נגיע לגוף שתמיד רציתם!

למי מיועדים האימונים?

לכם, אנשים שחסר להם זמן אבל מלאים במוטיבציה ודאגה לעצמם ולבריאות שלהם ולספורטאים ולסובלים מפציעות ספורט או בעיות מפרקים החייבים לבצע פעילות גופנית ללא עומס ומשקלים כבדים.

החיים מלאים בדאגות! תשכחו מהדאגה למצוא זמן לאימון אפקטיבי ולראות תוצאות. תשאירו את העבודה הקשה למומחים ביותר בתחום.

אנחנו מאמינים בליווי ויחס אישי לכל אורך הדרך עם הכלים והטכנולוגיה המתקדמים ביותר בעולם הכושר הגופני

"אנחנו מאמינים בעבודה קשה, מסירות ומשמעת עצמית"

מפחית משקל ושומן
88%
מסייעת בשיקום שרירים, בעיות כאבי גב ומפרקים
89%
רמת הקושי מותאמת אלייך ב100%
100%
מגביר קצב חילוף חומרים בסיסי
84%
מסייעת לשיקום לאחר פציעות וניתוחים
92%
שיפור סיבולת שריר
89%

 

שימוש נרחב בטכנולוגיה זו נעשה בטיפולי פיזיותרפיה למטופלים הסובלים מפציעות שלד או שריר. במהלך האימון לא מופעל עומס כלל על מערכת השלד והמפרקים. באמצעות האימון ניתן להימנע לחלוטין מהחשש לפציעות כמו פריצות דיסק, בלטי דיסק, שחיקת סחוס ועוד.

אימון דינמי של 20 דקות בלבד לכל שרירי הגוף הוכח כאפקטיבי עד פי 18 מכל אימון כוח אחר! 

לכן, על ידי שילוב פרמטרים כמו תזונה נכונה, מעקב שיפור מתמיד, אימון מקצועי על ידי מאמן מוסמך בעל ותק וניסיון רב בתחום הכושר והEMS- ועלייה הדרגתית בסולם המאמצים ניתן להגיע לתוצאות מרשימות במיוחד גם באימון של 20 דק' פעם בשבוע!

הכר את שיטת האימון שלנו

שיטת אימון הEMS הינה שיטה שפותחה בנאס"א לאסטרונאוטים השוהים בחלל על מנת למנוע ניוון שרירי ולשמור על חוסנם הפיזי.

אימון מהיר בעצימות גבוהה

אימון eMS בחיפה

שיפור הגמישות

אימון EMS בפתח תקווה

שיפור הכוח המתפרץ

אימון EMS ברמת השרון

הגדלת צפיפות העצם

אימון EMS ברמת גן

מסייע בשיקום השריר

אימון EMS באשקלון

הגדר לעצמך מטרות

הגוף שתמיד חלמת עליו אף פעם לא היה מציאותי כל כך

אימוני EMS בספורטר

טכנולוגיית ה-EMS מחוללת היום מהפכה בעולם אימוני הכושר, אך ממש לא מדובר בשיטה חדשה. EMS מיושם מזה שנים רבות בתחומי הפיזיותרפיה והספורט התחרותי. הדחיפה העוצמתית שמספק ה-EMS לאימון מגיעה הודות לגירוי חשמלי עדין ולא מהרמת משקלים כבדים (כגון משקולות). כך EMS אימון המונע עומסים מיותרים על המפרקים והרצועות ומאפשר אימון כושר בריא ובטוח מאי פעם. ספורטר מזמינים אותך לאמץ שיטת אימון יעילה ומגובה מחקרית המאפשרת להגיע לתוצאות טובות מאי פעם במסגרת תוכנית הכושר שלך. בליווי הצוות המיומן שלנו, נסייע לך לשפר את הכוח, החיטוב והסיבולת שלך בטווח רחב של היבטים ואופנים.

 

EMS אימון המזרז את שריפת השומנים

EMS מקדם פעילות מטבולית עוצמתית ומהירה יותר במהלך האימון ושעות רבות לאחריו. ככל שחילוף החומרים שלך גבוה יותר, כך הגוף שלך ישרוף שומן ויבנה מסת שריר רזה. בקרב נשים, הוכח שאימון EMS מפחית את היקפי האזורים הבעייתיים הנפוצים, כגון המותניים, הירכיים והבטן. במקביל, הוא ממצק את החזה והזרועות. עבור גברים, אימון EMS מקטין את גודל המותניים, תוך שהוא מפתח את שרירי הזרוע, החזה, הגב והרגליים.

הגירוי החשמלי מחזק ומפתח את השרירים

אימון EMS מאפשר כיווץ חזק יותר של השריר מאשר שכל תנועה רצונית שלנו תוכל לייצר. מחקרים מוכיחים כי האימון מחזק את סיבי השריר, בעיקר בשרירי הליבה.

כוח וסיבולת מרביים עם אימון EMS

אנשים לא מאומנים יכולים להגיע רק לכ-40% עד 70% מפוטנציאל הכוח שלהם מרצונם. EMS מאפשר לצמצם את הפער הזה ולהגיע עד לפוטנציאל הכוח המקסימלי שלך. כשהיחידות המוטוריות שלך מסונכרנות באופן מושלם, הודות לטכנולוגיית ה-EMS, הסיבולת שלך עולה באופן מהפכני.

עלייה חסרת תקדים במסת השריר

כאמור, התרומה העיקרית של אימון EMS למשטר הכוח שלך הוא בעלייה יוצאת הדופן במסת השריר שלא ניתן להשיג בטכניקה אחרת באותה מהירות ויעילות. לעתים קרובות, נוכל להבחין בהגדלת היקף החזה, הידיים והרגליים תוך מספר אימונים בודדים בלבד.

 

יציבה טובה יותר וגב חזק יותר

חוסר איזון בשרירים התומכים בגב, הבטן ורצפת האגן השומרים על היציבה היא תופעה שכיחה. באמצעות EMS, ניתן למקד קבוצות שרירים מאתגרות אלו ולאמן אותן ביעילות. האימון יכול לתרום באופן ניכר לכאבי גב ולבעיות בשיווי המשקל והיציבה. עם הזמן, נבחין בשיפור משמעותי בכל המדדים האלו שיתפתחו בכל אימון ואימון.

התאוששות מהירה יותר לאחר הליכים רפואיים

מספר מחקרים הראו כי EMS יכול להאיץ ביעילות את התחדשות השרירים לאחר ניתוחים וטיפולים פולשניים אחרים. השימוש ב-EMS בשלב ההחלמה הקריטי הוכיח את עצמו כמבטיח במיוחד.

שמירה על האיזון בפיתוח השרירים

 לעתים קרובות, אנו עלולים להתמקד באימון על שרירים ספציפיים בלבד וליצור חוסר איזון. גם פעילויות יום-יומיות שלנו מזרזות את התהליך הזה. ישיבה ממושכת מול שולחן למשל, מכווצת את שרירי החזה ובו זמנית מחלישה את הכתפיים והגב. EMS מאפשר שליטה ממוקדת על קבוצות שרירים ותורם לאיזון.

הגנה על מערכת השלד והשרירים

 בהרבה מובנים, EMS הוא אימון טהור. במהלך התרגול כולו אין כל צורך להפעיל על הגוף כל כוח או עומס מיותר שלא משרת את מטרת האימון. הגירוי החשמלי עדין בהרבה על המשקלים הכבדים והמאמץ הקשה שמקדם שחיקה של מפרקים ורקמות רכות. את ההבדל, אפשר להרגיש כבר מהרגע הראשון.

כדי להבטיח לך אימון ברמה הגבוהה ביותר תוך שמירה אופטימלית על הגוף, צוות ספורטר עומד לרשותך ויסייע לך להתאים את תוכנית EMS אימון מדויק לצרכים שלך.

 

שאלות נפוצות של מתאמנים שלנו

בקצרה, אימון EMS מפעיל יותר מ-300 שרירים (מעל 90% מסיבי השריר) בו-זמנית במהלך אימון של 20 דקות. זה כולל גם שרירים עמוקים שקשה למקד אותם בחדר הכושר הרגיל. יתר על כן, אימון EMS מורכב מהדמיית סיבי שריר לא סדירים אשר מביאה ליצירת סיבי שריר מוגברת בקצב מהיר יותר, מה שמאפשר לך לצבור יותר שרירים. בסך הכל, תראה תוצאות מהירות יותר!

כן! באימון EMS יש שני חלקים עיקריים בשינוי גוף המושפעים. הראשון הוא ירידה במשקל אותה תראו דרך ההיקפים בסנטימטרים שתאבדו במותניים, ירכיים וכו', בעוד שהשני מורכב משריפת מצבורי השומן!

כבר בסשנים הראשונים תוכלו להבחין ביציבה טובה יותר ובהידוק השרירים. ניתן להבחין בתוצאות נראות לעין, כולל שיפור במבנה ועיצוב הגוף עם המשך הפעילות באימון EMS ב-10 המפגשים הראשונים. כמובן שגם כאן יש השפעה לתזונה שלכם.

אימון EMS איננו מסוכן. במהלך אימון EMS, ניתן לחוות זרמים קטנים בתדר נמוך המכווצים את השרירים. אותם זרמים מדמים את כיווצי הגוף במהלך אימון. פעילות הזרמים לא נתפסת כזרה בגופכם ולא ממשיכים פנימה אל גופכם.

לא! טכנולוגיית EMS הומצאה לראשונה בשנת 1902, שימשה שנים בטיפולי פיזיותרפיה, על ידי פיזיותרפיסטים ברחבי העולם. וכעת בספורטר הטכנולוגיה זמינה גם עבורכם!

אימוני EMS בישראל ניתן למצוא בכל סניפי ספורטר! הצלחנו להביא לארץ את הטכנולוגיה המובילה בעולם על מנת שגם אתם תזכו לדעת מהו אימון יעיל!
היכנסו עכשיו לעמוד הסניף הקרוב לביתכם ובררו על השיעור הפנוי הקרוב!