הגוף שלכם יגיד לכם תודה!

אימון היט בספורטר

אימוני היט (HIIT הוא קיצור של HIGH INTENSITY INTERVAL TRAINING) – הם אימוני אינטרוולים בעצימות גבוהה המשלבים תרגילי כוח וקרדיו לפרקי זמן קצרים של בין 20 -60 שניות עם מנוחות קצרות של עד 30 שניות בין תרגיל לתרגיל.

המטרה היא עבודת התנגדות על שרירי הגוף יחד עם שמירה על דופק גבוה, כאשר המנוחות הקצרות מאפשרות התאוששות אך לא התאוששות מלאה, כלומר ללא ירידה לדופק מנוחה. האימון מעולה לחיזוק השרירים, שריפת שומנים, שריפת קלוריות מוגברת באימון ולאחריו

 

"אנחנו מאמינים בעבודה קשה, מסירות ומשמעת עצמית"

באימון היט אתם הולכים לאמץ את עצמכם כחצי שעה. במהלך אימון היט נעלה את הדופק, ונגרום לשריפה מיידית ומהירה של קלוריות שתמשיך אפילו עד שלושה ימים לאחר האימון. אימון היט משלב בין אירובי לכוח, מתבצע בתחנות שונות ומכיל בתוכו מגוון רחב של אביזרים.

אם אתם מחפשים מהירות, קצב, אתגר ומאמץ, זה הזמן ל HIIT. 

שיפור סיבולת שריר
88%
מסייעת בשיקום שרירים, בעיות כאבי גב ומפרקים
89%
רמת הקושי מותאמת אלייך ב100%
100%
בניית שרירי בטן חזקים
84%
מסייעת לשיקום לאחר פציעות וניתוחים
92%
מיצוי הפוטנציאל שלך
89%

אימון היט

מעבר לשריפת קלוריות, אימון HIIT גם עוזר לנו בחילוף חומרים מהיר, משפר לנו את הלב ואת התפקוד שלו כחלק מהאימון, עוזר בבניית שרירים חשובים שעוזרים לנו להוציא הרבה כוח, כמו בריצות מרתון למיניהם. למקרה שתהיתם, אימון היט מתאים לכל מי שנהנה ואוהב את המאמץ שבכושר!
 HIIT הפך בשנים האחרונות לאימון המועדף על הרבה מתאמנים, אבל גם אם אתם רק מתחילים, אין ספק שתוכלו להתחבר. 

 

אימון היט עובד בצורה ייחודית ויוצאת דופן על הסיבולת לב ריאה שלכם, ממש כמו ריצה. הגוף מתחיל להתרגל לכמות גבוהה ביותר של חמצן עקב המאמץ, שמגיע דרך פעילות גופנית הכוללת תרגילים אירוביים ואנאירוביים, תרגילים כאלו שגורמת לרוב השרירים בגופכם לעבוד וגם קצב הלב מתגבר עד להפסקה. האימון עובד בשיטת סבבים, מה שגורם מעבר ליכולת לשפר את סיבולת הלב ריאה שלנו, גם, כפי שציינו, לשריפת קלוריות ושומנים מהירה ומידית. 

HIIT

אימון HIIT בסניפי ספורטר

אימון היט בחיפה

אימון היט באשקלון

אימון היט פתח תקווה

הגדר לעצמך מטרות

שנה את החיים שלך

אז כן, יש צורך לקחת בחשבון שאימוני היט הם מתישים מאוד, הרבה יותר משאר האימונים בייחוד בגלל שהוא קצר וקולע. אך שימו לב, נשאר לכם הרבה זמן פנוי! אנחנו ממליצים, אם אתם מתחילים, עשו זאת בחוכמה ונסו זאת בהתחלה פעם בשבוע ואז תגדילו את הימים במידה וההתאוששות שלכם גבוהה. ברגע שתתרגלו - אתם תתמכרו! התוצאות יגיעו במהירות כזאת שאפילו לא תשימו לב. אימוני היט זה הדבר החם שהולך היום, בייחוד אם אתם מאותם אנשים שמחפשים לשבור את השגרה באימון יוצא דופן. הגיע הזמן לאמץ עוד שיטה לחיים, שיטה שתוציא מכם את המיטב, כדי להיכנס לכושר ולהפוך אתכם לבריאים יותר, מרוצים יותר וחזקים יותר.