תוכנית אימונים מותאמת אישית בספורטר

אימון אישי

הגדר לעצמך מטרות

הגוף שתמיד חלמת עליו אף פעם לא היה מציאותי כל כך

אימון אישי ותוכנית אימונים מותאמת בספורטר

 

אז החלטתם לעשות צעד קדימה ולשפר את הכושר שלכם. כל הכבוד. אבל חשוב מאוד שתפנו לבניית תכנית אימונים אישית.

כדי לא לבחור סתם לבחור מכשירים באקראי, יש צורך במאמן מקצועי ומנוסה שיוביל אתכם לשיפור המיוחל. לא מומלץ לגשת אל אימוני הכושר בלי להקדיש מחשבה לתכנון. גישה כזו תגרור תוצאות פחות טובות ואף יכולה לגרום נזק. אימון צריך אסטרטגיה נכונה כדי למקסם את התוצאות שלו. המאמן האישי יעזור לכם לבנות שגרת אימון נכונה, ואף יסייע לכם לתכנן את הארוחות שלכם כדי להביא את התוצאה המיוחלת אליה אתם מכוונים.

באימון אישי מתקדמים מהר יותר

 

ללא מאמן אישי שיבנה לכם תכנית אימונים מותאמת, אנשים עוברים ממכשיר למכשיר בלא תכנון, וכתוצאה מכך הם מפיקים פירות מהעבודה שלהם אחרי הרבה יותר זמן. המאמן האישי יודע כיצד לחבר בין המטרה שלכם אל תכנית אימונים נכונה ולעזור לכם לבחור במכשירים היעילים ביותר למטרה זו. לאור כל זאת, עם מאמן אישי תראו התקדמות מהירה בהרבה מאשר אם תבצעו את האימון מבלי להתייעץ באיש מקצוע. במיוחד אלה שזמן האימון שלהם מוגבל צריכים אימון אישי כדי למקסם את זמן האימון לתוצאות המיוחלות.

אימון אישי מונע פציעות

 

אימון כושר יכול להיות מסוכן. לא סתם פציעות ספורט הן תחום התמחות בפני עצמו לאורתופדים ולפיזיותרפיסטים. אימון שמבוצע בדרך לא נכונה יכול לגרום נזק רב ולהשבית אתכם לזמן רב. במקרים פחות מוצלחים הנזק אף יכול להיות בלתי הפיך. מאמן אישי מנוסה יידע היכן צריך להיזהר וינווט אתכם לשימוש נכון בחדר הכושר מבלי שתסכנו את עצמכם. הוא ידריך אתכם לביצוע החימום המתאים והמתיחות המתאימות ויעזור לכם להימנע מלהגיע למצב של עומס יתר על הגוף.

 

הצבת יעדי אימון אישי והגעה אליהם

 

מי שרוצה לעשות שינוי ולהתקדם צריך להגדיר לעצמו יעדים. החשיבות בהצבת יעדים תקפה לחיים בכלל, ולאימון כושר במיוחד. אולם הגדרת היעד היא לא משימה פשוטה. כאשר מתאמנים מגיעים לאימון על דעת עצמם הם עלולים להציב לעצמם מטרות לא ריאליות. המטרות צריכות להיות מחוברות עם המציאות ולהתכתב עם המצב הגופני שלכם עכשיו.

זה יכול גם להיות להיפך, המתאמנים יציבו לעצמם מטרות שלא מממשות את הפוטנציאל שלהם.

בנוסף, הצבת מטרות זה טוב ויפה אבל צריכה לבוא איתן תכנית ברת-יישום שבאמת תיקח אתכם אל אותן מטרות. בשביל כל זה יש צורך באימון אישי כדי שתקבלו מאמן שיודע מה אפשרי ומה פחות ויסייע לכם לבחור במטרות הנכונות ויוביל אתכם אליהן.

הסוד לאימון אישי: התמדה, התמדה, התמדה

 

בכל הנוגע לכושר, הדבר החשוב ביותר הוא התמדה. ללא התמדה אין משמעות ליעדים שהצבתם ולתוכנית שבניתם. ההתמדה היא האתגר הכי גדול של מתאמנים בדרכם לשפר את הכושר שלהם. מרבית האנשים מפסיקים להגיע לחדר כושר אחרי שלושה חודשים. לאנשים רבים יש מוטיבציה לשנות את מצבם הגופני אבל מגיעים ימים שבהם העניין שלהם בכושר יורד והם מזניחים את האימון. גם לזה הפתרון הוא מאמן כושר אישי. מאמן כזה יידע לעורר אצלכם את המוטיבציה ולגוון את התרגילים כדי שלא תשתעממו. לאור כל זאת ברורה החשיבות של מאמן אישי בדרך שלכם לחיזוק הגוף (והנפש!).

הגדר לעצמך מטרות

שנה את החיים שלך