הגוף שלכם יגיד לכם תודה!

טי אר אקס בספורטר

האימון שהפך את העולם, ושבר את המוסכמות! אין שום ספק שטי אר אקס סובב את היוצרות וכבש את תחום הכושר הגופני, ולמה לא בעצם? רצועות הכושר הגיעו לישראל לפני כמה שנים ומאז כולם משתוקקים להרגיש איך זה להתאמן איתם.

אימון TRX זה לא עוד אימון שגרתי! טי אר אקס הוא אימון המעניק את כל היתרונות שיש באירובי יחד עם פעילות מאומצת! רצועות טי אר אקס גורמות לכך שהכוח והמאמץ שלנו במהלך האימון יעבור ישירות לשרירים מבלי לבזבז יותר מדי מאמץ על הפעלת שרירים אחרים. רצועות TRX גם תורמות גם ליציבות שלכם ולשיווי המשקל שלכם. יתרון נוסף הוא היכולת לגוון בתרגילים, שלא כולם דורשים כוח פיזי, כך שהאימון יכול להתאים לכלל האוכלוסייה. 

אם אימוני TRX מתאימים לחיילים בקומנדו, אין ספק שכולם יכולים למצוא אתגר באימון הרצועות המוביל הזה! 

"אנחנו מאמינים בעבודה קשה, מסירות ומשמעת עצמית"

באימון TRX המעבר בין התרגילים הוא מהיר מאוד, כך שהאימון נעשה בזריזות ועדיין מעניק לשרירים בדיוק מה שהם צריכים! הרצועות מעניקות התנגדות, הכוונה של זוויות גוף, עבודה על שרירים, שריפת שומן וכל מה שאתם מצפים מאימון כושר, רק בהרבה פחות מאמץ! 

שיפור סיבולת שריר
88%
מסייעת בשיקום שרירים, בעיות כאבי גב ומפרקים
89%
רמת הקושי מותאמת אלייך ב100%
100%
בניית שרירי בטן חזקים
84%
מסייעת לשיקום לאחר פציעות וניתוחים
92%
מיצוי הפוטנציאל שלך
89%

אימון TRX

תדמיינו רצועות, מאמץ, אבל בזריזות שעוד לא הכרתם. טי אר אקס הוא האימון שהולך להפוך את חייכם למאתגרים יותר. האימון הזה ישמור עליכם בכל פעולה יום יומית שאתם עושים, כאשר אתם מבצעים תרגילים שמלמדים אתכם איך לשמור על איזון ושיווי משקל, שגורמים לכם לחזק שרירים חשובים בגוף, כך כל פעולה שנעשה בחיי היום יום תהיה מחושבת ותעזור לנו בפעילויות היום יומיות.

טי אר אקס מעניק למתאמנים אפשרות לבצע כל מני סוגים של תרגילים, בין אם זהו תרגיל מורכב או אפילו פשוט, ובכך מאפשר שיפור מידי של הכושר הגופני שלנו. רצועות TRX, מעבר לשאר היתרונות, מעניקות לגופנו גמישות שלא ידענו שקיימת ואפילו מייעלות את הסיבולת לב ריאה שלנו. זה קורה עקב היכולת של הרצועות לאתגר אותנו ואת הגוף שלנו, כך שאנו נאלצים להפעיל את כל שרירי הליבה שלנו.

האימונים נעשים על פי היכולת של המתאמן, אז אל תחששו יתר על המידה. המאמנים שלנו יודעים מה הם עושים ומזהים מה המתאמן צריך ובכך מתאימים את הקושי לרמה של המתאמן, מהתרגילים הקלים ביותר ועד לקשים ביותר. איך זה נעשה? על פי תנועת הגוף.
זווית הגוף תשפיע ישירות על קושי התרגילים.

trx sporter

אימון TRX בסניפי ספורטר

אימון TRX בחיפה

אימון TRX באשקלון

אימון TRX פתח תקווה

הגדר לעצמך מטרות

שנה את החיים שלך

אנחנו בספורטר ממליצים על אימוני TRX, כי זה אימון שהפך את היוצרות והפך את עולם הכושר לנגיש יותר לכל אדם שמחפש להכניס בריאות לחייו. יחד עם זאת, נציין שוב, שבשלב ראשון - אל תעשו זאת לבד. חובה מבחינתנו להתחיל לעשות אימון טי אר אקס עם מומחים, שעברו הדרכה ויודעים מה כל תרגיל דורש ואיך הוא משפיע על הגוף שלכם. יש לנושא הזה משקל רב ועדיף להימנע מפציעות. בשביל זה אנחנו פה! ספורטר - רשת חדרי כושר בפריסה ארצית, שמעסיקה צוות של מומחים שיודעים ומכירים את העבודה ומבינים בכל שיטות האימון הקיימות, בדגש על TRX. אנחנו שאופים להעניק לכם את הטוב ביותר, אל תהססו לפנות אלינו.