הגוף שלכם יגיד לכם תודה!

טי אר אקס בספורטר

האימון שהפך את העולם, ושבר את המוסכמות! אין שום ספק שטי אר אקס סובב את היוצרות וכבש את תחום הכושר הגופני, ולמה לא בעצם? רצועות הכושר הגיעו לישראל לפני כמה שנים ומאז כולם משתוקקים להרגיש איך זה להתאמן איתם.

אימון TRX זה לא עוד אימון שגרתי! טי אר אקס הוא אימון המעניק את כל היתרונות שיש באירובי יחד עם פעילות מאומצת! רצועות טי אר אקס גורמות לכך שהכוח והמאמץ שלנו במהלך האימון יעבור ישירות לשרירים מבלי לבזבז יותר מדי מאמץ על הפעלת שרירים אחרים. רצועות TRX גם תורמות גם ליציבות שלכם ולשיווי המשקל שלכם. יתרון נוסף הוא היכולת לגוון בתרגילים, שלא כולם דורשים כוח פיזי, כך שהאימון יכול להתאים לכלל האוכלוסייה. 

אם אימוני TRX מתאימים לחיילים בקומנדו, אין ספק שכולם יכולים למצוא אתגר באימון הרצועות המוביל הזה! 

"אנחנו מאמינים בעבודה קשה, מסירות ומשמעת עצמית"

באימון TRX המעבר בין התרגילים הוא מהיר מאוד, כך שהאימון נעשה בזריזות ועדיין מעניק לשרירים בדיוק מה שהם צריכים! הרצועות מעניקות התנגדות, הכוונה של זוויות גוף, עבודה על שרירים, שריפת שומן וכל מה שאתם מצפים מאימון כושר, רק בהרבה פחות מאמץ! 

שיפור סיבולת שריר
88%
מסייעת בשיקום שרירים, בעיות כאבי גב ומפרקים
89%
רמת הקושי מותאמת אלייך ב100%
100%
בניית שרירי בטן חזקים
84%
מסייעת לשיקום לאחר פציעות וניתוחים
92%
מיצוי הפוטנציאל שלך
89%

אימון TRX

תדמיינו רצועות, מאמץ, אבל בזריזות שעוד לא הכרתם. טי אר אקס הוא האימון שהולך להפוך את חייכם למאתגרים יותר. האימון הזה ישמור עליכם בכל פעולה יום יומית שאתם עושים, כאשר אתם מבצעים תרגילים שמלמדים אתכם איך לשמור על איזון ושיווי משקל, שגורמים לכם לחזק שרירים חשובים בגוף, כך כל פעולה שנעשה בחיי היום יום תהיה מחושבת ותעזור לנו בפעילויות היום יומיות.

טי אר אקס מעניק למתאמנים אפשרות לבצע כל מני סוגים של תרגילים, בין אם זהו תרגיל מורכב או אפילו פשוט, ובכך מאפשר שיפור מידי של הכושר הגופני שלנו. רצועות TRX, מעבר לשאר היתרונות, מעניקות לגופנו גמישות שלא ידענו שקיימת ואפילו מייעלות את הסיבולת לב ריאה שלנו. זה קורה עקב היכולת של הרצועות לאתגר אותנו ואת הגוף שלנו, כך שאנו נאלצים להפעיל את כל שרירי הליבה שלנו.

האימונים נעשים על פי היכולת של המתאמן, אז אל תחששו יתר על המידה. המאמנים שלנו יודעים מה הם עושים ומזהים מה המתאמן צריך ובכך מתאימים את הקושי לרמה של המתאמן, מהתרגילים הקלים ביותר ועד לקשים ביותר. איך זה נעשה? על פי תנועת הגוף.
זווית הגוף תשפיע ישירות על קושי התרגילים.

רצועות TRX הן סוג של ציוד אימון מתלה המשתמש במשקל הגוף שלך כהתנגדות. הרצועות מעוגנות לנקודה מאובטחת מעל ראשך, ואתה משתמש במשקל הגוף שלך לביצוע תרגילים. הרצועות מאפשרות לבצע מגוון רחב של תרגילים, המכוונים לקבוצות שרירים שונות ומאפשרות אימון לכל הגוף.

כדי להתאים את רצועות TRX, בצעו את השלבים הבאים:

אתרו את ידיות הכוונון על הרצועות.
משכו בידיות כדי להאריך או לקצר את הרצועות לאורך הרצוי.
ודאו שהרצועות מהודקות היטב ומהודקות למתח הרצוי שלכם לפני השימוש ב-TRX.
אם אתם צריכים לבצע התאמות נוספות, פשוט חזרו על התהליך.

כדי להשתמש ברצועות TRX, תצטרכו לעגן את הרצועות לנקודה מאובטחת מעל ראשכם, כגון משקוף דלת או מוט נשלף. לאחר עיגון הרצועות, ניתן לבצע מגוון תרגילים על ידי התאמת תנוחת הגוף שלכם כדי להתמקד בקבוצות שרירים שונות.

הנה כמה דוגמאות לתרגילים שתוכלו לעשות עם רצועות TRX:

לחיצת חזה: עמדו מול נקודת העיגון והחזיקו את הידיות מול החזה. דחפו את גופכם הרחק מנקודת העיגון כדי לבצע לחיצת חזה.

שורות: עמדו עם הפנים הרחק מנקודת העיגון והחזיקו ואת הידיות בזרועות מושטות. משכו את גופכם לכיוון נקודת העיגון כדי לבצע שורה.

כפיפות בטן: עמדו מול נקודת העיגון והחזיקו את הידיות מול החזה. הורידו את הגוף למצב סקוואט תוך שמירה על צורה טובה.

ריאות: עמדו עם הפנים הרחק מנקודת העיגון והחזיקו ידית אחת בכל יד. צעדו קדימה עם רגל אחת והורידו את גופכם לתנוחת זריקה.

קרשים: מקמו את עצמכם בתנוחת קרש עם הרגליים ברצועות והידיים על הקרקע. שמרו על הגוף שלכם בקו ישר כשאתם בתנוחה.

חשוב להתחיל בצורה נכונה והתנגדות קלה יחסית, ובהדרגה להגביר את ההתנגדות ככל שמתחזקים.

רצועות TRX הן ציוד רב תכליתי שניתן להשתמש בו למגוון מטרות כושר שונות. חלק מהיתרונות של שימוש ברצועות TRX כוללים:

אימון גוף מלא: TRX מאפשר מגוון רחב של תרגילים המכוונים לקבוצות שרירים מרובות, ומספקים אימון לכל הגוף.

אימון התנגדות: TRX משתמש במשקל הגוף שלך כהתנגדות, מה שיכול לעזור להגביר את כוח השרירים, הטונוס וההגדרה.

כושר קרדיווסקולרי: תרגילי TRX יכולים להיות אינטנסיביים ולספק אימון קרדיווסקולרי טוב, שיכול לעזור לשפר את בריאות הלב ולשריפת קלוריות.

יציבות ושיווי משקל: תרגילי TRX מחייבים אותך לשמור על שיווי משקל ויציבות, מה שיכול לעזור לשפר את כוח הליבה ואת האיזון הכללי.

גמישות וניידות: תרגילי TRX מאפשרים טווח תנועה גדול יותר, מה שיכול לעזור לשפר את הגמישות והניידות.

ועוד! האפשריות אין סופיות.

אימוני TRX הם צורת פעילות גופנית מגוונת ויעילה שיכולה להועיל למגוון רחב של אנשים. ספורטאים המעוניינים לשפר את הכוח והיציבות שלהם, מתחילים שרק מתחילים להתאמן, שכן התרגילים ניתנים להתאמה לרמות כושר שונות, אנשים עם פציעות או כאבי מפרקים יעריכו את האופי הנמוך של תרגילי TRX, שיכולים לעזור להם להמשיך להתאמן תוך מזעור העומס על המפרקים שלהם. בנוסף, TRX הוא אופציה מצוינת עבור אנשים שרוצים אימון גוף מלא, מכיוון שהוא מכוון לקבוצות שרירים מרובות ומספק אימון מקיף שיכול לעזור לשפר את הכושר והרווחה הכללית.

ראשי תיבות של TRX הינן Total Body Resistance Exercise – תרגילי גוף התנגדותיים". זהו שם מותג של תרגיל משקל גוף המפתח כוח, שיווי משקל, גמישות ויציבות הליבה בו זמנית. מערכת TRX היא כלי אימון נייד הממנף את כוח המשיכה ואת משקל הגוף של המשתמש להשלמת תרגילים הפועלים על כל הגוף.

trx sporter

אימון TRX בסניפי ספורטר

אימון TRX בחיפה

אימון TRX באשקלון

אימון TRX פתח תקווה

הגדר לעצמך מטרות

שנה את החיים שלך

אנחנו בספורטר ממליצים על אימוני TRX, כי זה אימון שהפך את היוצרות והפך את עולם הכושר לנגיש יותר לכל אדם שמחפש להכניס בריאות לחייו. יחד עם זאת, נציין שוב, שבשלב ראשון - אל תעשו זאת לבד. חובה מבחינתנו להתחיל לעשות אימון טי אר אקס עם מומחים, שעברו הדרכה ויודעים מה כל תרגיל דורש ואיך הוא משפיע על הגוף שלכם. יש לנושא הזה משקל רב ועדיף להימנע מפציעות. בשביל זה אנחנו פה! ספורטר - רשת חדרי כושר בפריסה ארצית, שמעסיקה צוות של מומחים שיודעים ומכירים את העבודה ומבינים בכל שיטות האימון הקיימות, בדגש על TRX. אנחנו שאופים להעניק לכם את הטוב ביותר, אל תהססו לפנות אלינו.